Відгуки про компанію Техно КухняСергей Відмінно05.08.2023Ольга Л. Відмінно04.08.2023Рита З. Відмінно03.08.2023Людмила Б. Відмінно01.08.2023Отримала набір.Як для мене,супер.Покупець03.08.2023Але є один мінус.В набір повинна входити кастрюля ємність якої 4 л.Ії нема,але є 1,5 л.Інна О. Добре30.07.2023Набір гарний,але відправили тільки після другого зверненняроман к. Відмінно29.07.2023Илона Д. Відмінно28.07.2023Игорь М. Відмінно28.07.2023Илона Д. Відмінно27.07.2023Угода на маркетплейсі Prom.uaПокупець Відмінно25.07.2023
Отримала набір.Як для мене,супер.
Але є один мінус.В набір повинна входити кастрюля ємність якої 4 л.Ії нема,але є 1,5 л.
Набір гарний,але відправили тільки після другого звернення