Відгуки про компанію Техно КухняІгор З. Відмінно26.12.2023Андрій С. Відмінно25.12.2023Валентина Б. Відмінно25.12.2023Марина В. Відмінно23.12.2023Юлия С. Відмінно23.12.2023Аня К. Відмінно23.12.2023Дуже задоволена якістю та обслуговуванням!!!Любов Д. Відмінно22.12.2023Виктория Р. Відмінно22.12.2023Замовляю не вперше. Дуже задоволена покупкою, обовʼязково звертатимуся ще 🔥Едуард С. Добре19.12.2023Марина Г. Відмінно18.12.2023
Дуже задоволена якістю та обслуговуванням!!!
Замовляю не вперше. Дуже задоволена покупкою, обовʼязково звертатимуся ще 🔥