Посуд дуже гарної якості. Смажити без масла та олії можна.
Галина Ф.
Отлично
Дякую,покупкою задоволена))Швидка відправка та ввічливий продавець.Рекомендую магазин.
Валентина М.
Отлично
Дуже задоволена якістю👍
Ельвіра Р.
Отлично
Олена Ю.
Отлично
Дякую велике Вам за замовлення! Замовляла набір посуду, дуже гарна якість, товаром задоволена,Вадим чудовий продавець, працює на вищому рівні,швидко зв'язався, та допоміг у виборі посуду. Швидка доставка. Рекомендую👍👍👍
Юлія С.
Отлично
Зв'язалися зі мною через день, відправили відносно швидко. Каструлі сподобалися, набір виглядає дорого та якісно, а там час покаже. Менеджер дуже ввічливий. Єдине ціна була трошки вище ніж заявлено, але про це попередили. Загалом задоволена, до співпраці рекомендую
Хочу подякувати продавцю Вадиму за швидку відправку і дуже гарні та якісні каструлі.
Молодці гарно працюєте товаром задоволен, рекомендую продавця
Посуд дуже гарної якості. Смажити без масла та олії можна.
Дякую,покупкою задоволена))Швидка відправка та ввічливий продавець.Рекомендую магазин.
Дуже задоволена якістю👍
Дякую велике Вам за замовлення! Замовляла набір посуду, дуже гарна якість, товаром задоволена,Вадим чудовий продавець, працює на вищому рівні,швидко зв'язався, та допоміг у виборі посуду. Швидка доставка. Рекомендую👍👍👍
Зв'язалися зі мною через день, відправили відносно швидко. Каструлі сподобалися, набір виглядає дорого та якісно, а там час покаже. Менеджер дуже ввічливий. Єдине ціна була трошки вище ніж заявлено, але про це попередили. Загалом задоволена, до співпраці рекомендую
Спасибо. Все работает. Удачи вам в продажах