Отзывы о компании Техно КухняВладимир Т. Хорошо15.12.2022Алина Ф. Отлично13.12.2022Дуже гарний набір) на практиці ще не перевіряла але думаю, що також все буде чудово. Дякую)Олеся Б. Отлично12.12.2022Василий Д. Отлично12.12.2022Таміла В. Отлично12.12.2022Велике дякую за гарне обслуговування! Магазин рекомендую! Все супер!Тетяна П. Отлично09.12.2022Сделка на маркетплейсе Prom.uaСергій К. Отлично09.12.2022Антон М. Отлично08.12.2022Лысютенко О. Отлично07.12.2022Рекомендую!!!Мария О. Отлично07.12.2022
Дуже гарний набір) на практиці ще не перевіряла але думаю, що також все буде чудово. Дякую)
Велике дякую за гарне обслуговування! Магазин рекомендую! Все супер!
Рекомендую!!!