Отримала замовлення! Каструлі легенькі та виглядають шикарно. Як буде в них готуватися їжа оціню пізніше . Колір смарагдовий, хоча хотіла "каву", але нажаль не було на складі, та все ж вони чудові.
Олександр Ф.
Отлично
Марина Б.
Отлично
Большое спасибо за набор кастрюль! Он очень хорошего качества! Всё просто супер! Будем обращаться к вам ещё!!!
Отримала замовлення! Каструлі легенькі та виглядають шикарно. Як буде в них готуватися їжа оціню пізніше . Колір смарагдовий, хоча хотіла "каву", але нажаль не було на складі, та все ж вони чудові.
Большое спасибо за набор кастрюль! Он очень хорошего качества! Всё просто супер! Будем обращаться к вам ещё!!!
Гарний магазин. Рекомендую)