Отзывы о компании Техно КухняЮлия С. Отлично01.04.2023Світлана П. Отлично31.03.2023Замовляла каструлі, дуже гарна якість, я задоволена всім рекомендую.Роман Отлично31.03.2023Николай Я. Отлично29.03.2023Претензій немає.Рекомендую.Дмитро К. Отлично27.03.2023Юлия Т. Отлично27.03.2023Чудовий продавець,якісна продукція.Рекомендую!Олександр Л. Отлично26.03.2023Сергій Х. Отлично26.03.2023Анжела Ж. Отлично25.03.2023Виктория П. Отлично25.03.2023
Замовляла каструлі, дуже гарна якість, я задоволена всім рекомендую.
Претензій немає.Рекомендую.
Чудовий продавець,якісна продукція.Рекомендую!