Отзывы о компании Техно КухняСергей Отлично05.08.2023Ольга Л. Отлично04.08.2023Рита З. Отлично03.08.2023Людмила Б. Отлично01.08.2023Отримала набір.Як для мене,супер.Покупатель03.08.2023Але є один мінус.В набір повинна входити кастрюля ємність якої 4 л.Ії нема,але є 1,5 л.Інна О. Хорошо30.07.2023Набір гарний,але відправили тільки після другого зверненняроман к. Отлично29.07.2023Илона Д. Отлично28.07.2023Игорь М. Отлично28.07.2023Илона Д. Отлично27.07.2023Сделка на маркетплейсе Prom.uaПокупець Отлично25.07.2023
Отримала набір.Як для мене,супер.
Але є один мінус.В набір повинна входити кастрюля ємність якої 4 л.Ії нема,але є 1,5 л.
Набір гарний,але відправили тільки після другого звернення